Ładuje...WYSTĘPY ARTYSTYCZNE

Margaret

Polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów piosenek.

Zadebiutowała na rynku fonograficznym w 2013 minialbumem All I Need. EP-ka promowana była przez singel „Thank You Very Much”, który notowany był na oficjalnych listach sprzedaży w Austrii, Niemczech i we Włoszech.

Piosenka była także trzecim najlepiej sprzedającym się utworem w Polsce w 2013, za co ZPAV przyznał wokalistce wyróżnienie Cyfrowej Piosenki Roku. Margaret jest laureatką nagród takich jak: MTV Europe Music Awards, Kids’ Choice Awards, Eska Music Awards czy SuperJedynki. Zdobyła również wiele nominacji, w tym m.in. do Wiktorów i Telekamer.

Gwiazda muzyczna niedzielnego Farewall Party.

Natalia Capelik Muianga

Obdarzona niezwykłą barwą głosu wokalistka młodego pokolenia.

Finalistka programu „Mam talent!” w TVN oraz ćwierćfinalistka dziewiątej edycji „The Voice of Poland”. Laureatka wielu konkursów wokalnych, m.in. konkurs interpretacji piosenek Jacka Cygana, konkurs piosenki Seweryna Krajewskiego. W 2017 roku ukazał się jej debiutancki singiel pt. „Tonight”, został on napisany przez Artura Sekurę. Wokalistka prezentuje także utwór znany z czołówki nowej edycji programu „Big brother”. Natalia jest studentką Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku wokalistyka jazzowa.

Wystąpi w sobotę.WARSZTATY I SZKOLENIA

Mazella & Partners

Mazella & Partners od lat w czołówce londyńskich akademii fryzjerskich.

Ponad dwadzieścia lat doświadczenia w prowadzeniu salonu i szkoleń. Dwie dekady wypełnione pracą ze stylistami z całego świata zaowocowało renomą i globalną rozpoznawalnością.

Programy szkoleniowe akademii przeznaczone są dla fryzjerów na każdym poziomie umiejętności. Mazella & Partners zawsze wychodzą poza strefę komfortu, by w pełni rozwinąć swój potencjał i możliwości.

Anna Majer-Łabuś

Przedsiębiorca, trener, menadżer salonu beauty.

Od ok. 12 lat prowadzi szkolenia m.in. z zarządzania salonem beauty. Motywuje menadżerów do tworzenia rentownych miejsc pracy,

zaleca w jaki sposób zwiększać zyski oraz jak kontrolować koszty. Wystąpi podczas niedzielnego bloku szkoleniowego.

Mario Krankl

MARIO KRANKL na kongresie #IAMSTYLIST3 Awangardowe fryzury, precyzyjne cięcia, show na miarę fryzjerskiego mistrza świata. Sobotnią galę uświetni Goldwell Global Master – Mario KranklNOWOŚCI PRODUKTOWE

WYŁĄCZ MYŚLENIE. WŁĄCZ KREATYWNOŚĆ.

Poznaj lepiej przełomowe nowości od Elumen. Więcej informacji już wkrótce.KOLEKCJE TRENDÓW

TRENDY W MODZIE NA 2020 ROK

Poznaj wizerunki, kolory i stylizacje, które określą trendy na nadchodzący rok podczas sobotniej gali.O HOTELU

Hotel Narvil Conference & Spa

Luksusowy hotel położony pod Warszawą w uroczej okolicy, otoczonej naturą, nad brzegiem Narwi.

Wyróżniona tytułem najpiękniejszego SPA w Polsce strefa relaksu hotelu Narvil - Niagara Spa, to podróż do niezwykłych zakątków świata i krain luksusu. W podziemnej strefie saun i łaźni odbywają się holistyczne ceremonie i aromatyczne rytuały. Naturalne otoczenie lasu i rzeki Narew sprawiają, że w strefie relaksu króluje wszechobecny spokój. To doskonałe warunki do nabrania sił i głębszego oddechu.

Na spragnionych aktywności na świeżym powietrzu czekają hotelowe rowery, korty do squasha czy Strefa Rozrywki Laguna, w której goście mają możliwość skorzystać z profesjonalnych stołów do gry w bilard i snookera.